Kosto Šukevičiaus
panoraminių fotografijų galerija
www.panoramas.lt

APIE AUTORIŲ


Tik išėjęs į užtarnautą poilsį, pradėjau domėtis fotografija. Nuo 2004 m. fotografuoju gražiausias ir žymiausias Lietuvos vietas. Virtualioje erdvėje sukūriau ir toliau kuriu panoraminių fotografijų galeriją, kurią eksponuoju šioje svetainėje. Apžiūrint galerijos fotografijas  kompiuterio ekrane, susidaro įspūdis, tarsi  stovėtum apžiūrimo objekto centre ir dairytumeisi aplinkui.

Prie kiekvienos mano sukurtos  panoraminės nuotraukos yra objekto aprašymas ir jo istoriniai duomenys. Panoramų demonstravimas palydimas muzikinio fono, parinkto pagal atitinkamą epochą ir objekto dvasią. Kurdamas foto panoramas, kiek leidžia galimybės, siekiu pasitelkti pačią naujausią fotografavimo techniką bei programinę įrangą, ją nuolat atnaujinu, tobulinu.

Kuriu panoramas skatinamas dviejų tikslų: garsinti Lietuvos vardą pasaulyje (www.panoramas.lt apžiūri  ne tik Lietuvos bet ir daugelio kitų šalių lankytojai) ir palikti ateinančioms kartoms panoramose įamžintus šalies  istorinius ir architektūrinius paminklus, krašto gamtovaizdį, kaimus ir miestelius, įžymius ir Lietuvai  nusipelniusius žmones, šalyje vykstančius renginius. Laikas bėgs, keisis kraštovaizdis, išnyks kai kurios vietovės arba sunyks architektūriniai paminklai, kaip, kad pastaruoju metu atsitiko su  keliomis Lietuvos bažnyčiomis, tačiau panoramose užfiksuoti vaizdai išliks amžiams. Šiandien  galerijoje galite pamatyti daugiau  nei  keturis tūkstančius  panoraminių fotografijų, kurias aš padariau ne tik mūsų šalyje, bet ir Baltarusijos teritorijoje. Ten aš fotografuoju mūsų krašto žmonėms įdomų ir reikšmingą,  iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystes laikų išlikusį, istorinį ir architektūrinį paveldą.

Šį nekomercinį projektą kuriu tik  savo lėšomis.  Pastaruoju metu mano lėšos – kukli  senatvės  pensija.  Žiemos metu  didesnę  pensijos dalį tenka sumokėti už buto  šildymą,  todėl šiuo  metų laiku tenka atsisakyti kelionių  po Lietuvą, ieškant  medžiagos naujoms  panoramoms.
Jokios finansinės paramos iš valstybės negaunu.

Maloniai kviečiu Jus apsilankyti mano  galerijoje,  kuri nuolatos atnaujinama. Jeigu galerijoje pasigestumėte Jums žinomų gražių ir įdomių šalies vietų ir Jūs norėtumėte jas pamatyti  šioje svetainėje, o taip pat, jei turėtumėte patarimų ar klausimų – maloniai kviečiu man parašyti.

Būtų labai malonu, kad pasidalintumėte žinia apie šią  svetainę su savo draugais socialiniuose tinkluose.

Taipogi kviečiu palikti komentarą – nuomonę apie Jus sudominusią panoraminę nuotrauką.  Po kiekvienos panoraminės nuotraukos sudaryta tokia galimybė.

Laukiau Jūsų savo  www.panoramas.lt galerijoje. Iš anksto dėkoju už Jūsų apsilankymą.

Jei Jūs norėtumėte mano veiklą  paremti. būčiau labai dėkingas už bet kokią finansinę pagalbą. Mano pragyvenimui  pakanka mano pensijos. Jūsų paaukoti keli eurai - keli litrai kuro kelionei, tai keliasdešimt naujos kelionės kilometrų, tai naujos panoramos jūsų džiaugsmui mano galerijoje. Mano sąskaitos numeris: LT317300010013456211 Swedbank  Kostas Rimantas Šukevičius. 

JŪSŲ VARDAS IR PAVARDĖ BUS ĮRAŠYTI Į AUKOTOJŲ SĄRAŠĄ SVETAINĖS RUBRIKOJE AUKOJIMAS.

Paaukoti galite taip pat  ir paspaudę mygtukus DONATE arba PAREMTI, REMTI SMS, esančius svetainės puslapių apačioje. Iš anksto dėkoju.


Apie mane projekte YRA ŠALIS

Apie mane GOOGLE Maps

Apie mane Zitos Kelmickaitės laidoje "Ryto suktinis"

Kostas Rimantas Šukevičius

dedikuoti Free counters!
PayPal - The safer, easier way to pay online!
Pasiųskite žinią draugams:
Iš viso apžiūrėta 28043601 panorama
Šiandien apžiūrėtos 9955 panoramos
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2006 Panoramas.lt Kostas Rimantas Šukevičius
sprendimas:infoluitai