Quicktime panorama

Užupio kalvystės galerija - muziejus Skaityti

GPS: N54o40.849'   E25o17.802'

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

Kalvystės amatus demonstruoja profesionalūs kalviai:
antradieniais 13–18 val., kitomis dienomis darbo laiku iš anksto susitarus.
Šiuolaikinei architektūrai bei interjerams kalvių gaminiai beveik nebereikalingi, o kalvystės meistrai neturi kam perduoti savo amato paslapčių. Užupyje duris atvėręs kalvystės galerija-muziejus tikisi išsaugoti šį amatą, siekti, kad kalvių darbai puoštų mūsų gyvenimą ir šiuolaikinę aplinką, kaip tai buvo ištisus amžius.

Papildomos paslaugos
Galima nusipirkti dekoratyvinės taikomosios kalvystės dirbinių.

Ekspozicija
Kalvystės galerijoje-muziejuje supažindinama su kalvystės amatu ir jo istorija. Muziejuje veikia senovinių kalvio darbo įrankių ekspozicija, nuolat atnaujinamos kalviškų dirbinių parodos.

Edukacinė veikla
Profesionalūs kalviai galerijoje-muziejuje demonstruoja savo amatą, supažindina su pagrindiniais metalo apdirbimo kalvišku būdu įrengimais ir įrankiais.

Kitos žinios
Užupio kalvystės galeriją muziejų įkūrė UAB „Vilniaus kalviai“. Galerija priklauso Dailiųjų amat, etnografinių verslų ir mugių programai, kurią koordinuoja Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra.

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004