Quicktime panorama

Darijaus galerija Skaityti

GPS: N54o40.864'   E25o17.092'

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

DARIJAUS GALERIJA 2004 m. įsikūrė Vilniaus senamiestyje, šalia Šv. Dvasios bažnyčios. Galerijoje galima sužinoti, kaip laikui bėgant kito brangakmenių formos, jų šlifavimo bei įstatymo būdai, susipažinti su juvelyro darbu, įrankiais ir mokymo procesu - papuošalų modeliavimu iš vaško, paviršiaus apdirbimu, brangiųjų akmenų įstatymu florentietiškos mokyklos tradicija. Čia eksponuojami juvelyriniai akmenys, taip pat galima įsigyti iš tauriųjų metalų sukurtų papuošalų.

Galerijoje nuolat rengiamos šiuolaikinių menininkų parodos. Vyksta diskusijos, juvelyrikos, meno, dizaino, naujų technologijų klausimais, dailininko vietos, ir jo įtakos visuomenei temomis, suvokiant šiuolaikinį meną kaip Baltų kultūros tąsą.

Studijoje-galerijoje laukiami visi - norintys realizuoti savo idėjas, susitikti su bendraminčiais, pagal savo eskizą išmokti pasidaryti papuošalą ar užsisakyti individualų ekskliuzyvinį juvelyrinį kūrinį.

Papuošalų studiją-galeriją įkūrė Darijus Gerlikas, juvelyras dizaineris, nuo 2004 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Juvelyro profesiją įgijo Italijoje (1997-1999), trejus metus tobulinosi Leonardo Chilleri dirbtuvėse Florencijoje.

Darbai
Žiedas "Pink"  Darijus Gerlikas  
Žiedas su opalu  Darijus Gerlikas

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004