Quicktime panorama

Stiklo galerija Skaityti

GPS: N54o40.618'   E25o17.286'

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

Meninio stiklo studija ”Stiklo paslaptis” įkurta 2004 m., tęsiant senas lietuviško stiklo gamybos tradicijas. Tai stipri, šiuolaikiška meninio stiklo gamybos bazė, kurioje gaminama tik aukštos kokybės produkcija, taikant plačias stiklo apdirbimo galimybes.

Studijoje dirba didelę patirtį turintys stiklo pūtimo meistrai, akademinį išsilavinimą turintys dailininkai-dizaineriai.

Studijoje “Stiklo paslaptis” gaminamas meninis stiklas – tai beribė spalvų ir formų erdvė, pabrėžianti ir spalvų žaismingumą, ir formų plastiškumą. Juk stiklas – tai mūsų gyvenimo dalis, be kurios nejausime nei šilumos, nei jaukumo. Tik įsijautus į stiklą, jis tampa nuolankus ir atsiduodantis stiklo menininkų nuotaikai ir fantazijai. O tai ir yra beribė stiklo paslaptis – gebėjimas papuošti mūsų kasdienybę.

2008 metais įmonė apdovanota Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų diplomu kaip 2008 metų dinamiškiausia smulkaus ir vidutinio verslo įmonė.

2010 metais tapo Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų nare.

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004