Flash panorama Flash panorama

Festivalis ,,Skamba skamba kankliai“, 2012 m. Skaityti

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

Šis festivalis – tai kamerinė mūsų Dainų šventė. Tai dienos, kai muzika ir dainos skamba  Vilniaus kiemuose ir kiemeliuose, aikštėse ir skveruose. Ši šventė suteikia galimybę pasinerti į gimtosios kultūros verpetą, kuris neatsiejamas nuo mūsų dabarties. Tai metas, kai miestas susieina su kaimu,  kai linksminamės visi - jauni ir seni, o įspūdžių gausa ir gera nuotaika, nepaisant  pasitaikančių orų išdaigų, garantuojama visiems svečiams ir dalyviams.
Daugeliui žmonių  tapęs sielos atgaiva ir tikrojo, autentiško folkloro puoselėtoju, šis festivalis ir šiandien  yra neišsenkantis gyvojo folkloro šaltinis, liudijantis mūsų tautos savastį ir tapatybę. Nes tik pažindami savo šaknis ir puoselėdami savo tradicijas, išliksime stiprūs ir būsime įdomūs  kitiems.
Džiugu, kad į šią šventę įsilieja ir kitų  šalių folkloro grupės.  Tai  atveria galimybę  giliau pažinti tautų geranorišką dvasią, ir suartina jas.
Toks nuoširdus bendravimas praturtina visus – ir dalyvius, ir svečius.
Skambėkit, kankliai, džiugindami mūsų širdis ir dovanokit neišdildomus įspūdžius.http://www.etno.lt

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004