Quicktime panorama

Neringos TIC Skaityti

GPS: N55o18.226'   E21o0.335'

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

Nidos kultūros namai įsikūrė 1960 m. Dabartinis Nidos kultūros ir turizmo informacijos centrui „Agila“ priklausantis pastatas pastatytas 1969 m., jis iš dalies atnaujintas 1995 m., o 2000 m. rekonstruotas.

2001 m. kultūros įstaiga reorganizuota į kultūros ir turizmo informacijos centrą ,,Agila” (toliau - Nidos KTIC „Agila“). Nuo 1995 iki 2012 m. kovo Nidos KTIC „Agila“ vadovavo direktorė Regina Songailienė. Šiuo metu einanti direktorės pareigas - Neringa Gecevičiūtė.

Nidos KTIC „Agila“ vykdo ne tik kultūros įstaigoms, bet ir turizmo informacijos centrams priskiriamus tikslus ir uždavinius - turizmo paslaugų Neringoje prieinamumo didinimas, organizuojant informacinių leidinių apie turistiniu požiūriu įdomius Neringos savivaldybės objektus leidybą, dalyvaujant respublikinėse ir tarptautinėse turizmo parodose, skleidžiant informaciją apie turizmo ir kultūros galimybes kurorte, leidžiant/gaminant suvenyrinius produktus (maišeliai, magnetukai ir pan.), organizuojant užsienio žurnalistų priėmimus, užsakomuosius straipsnius spaudoje, bendradarbiaujant su Lietuvos, užsienio ir kaimyninių šalių turizmo informacijos centrais ir turizmo agentūromis (Svetlagorskas, Jūrmala, Minskas, Sankt Peterburgas ir kt.) bei Neringos savivaldybės partneriais Fehmarn (Vokietija), Leba (Lenkija), Zelenogradskas (Kaliningrado sritis), Saulkraasti (Latvija), Saaremų salos - Muhu (Estija).

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004