Kaimo turizmo sodyba “Karpynė“ Skaityti

GPS: N55o20.216'   E023o05.509'

[F11 - Pilnesnis ekranas] ( + Shift / - Ctrl )
Daugiau panoramų galite rasti čia
 
Valiutos keitimas Vilniuje

Kaimo turizmo sodybą ,,Karpynė" rasite šalia greitkelio Vilnius-Klaipėda 173 km, važiuojant Klaipėda - Vilnius 137 km. Sodyboje veikia žuvies restoranas ,,Karpynė", tačiau restorano meniu ne tik iš karpų ir kitų šviežių žuvų. Čia rasite kiaulienos, jautienos, paukštienos, bulvių ir miltinių patiekalų. ,

Sodyboje visada laukiami žvejai. Pirmiausia siūlome išbandyti laimę žvejojant karpius. Tvenkinyje nardo įvairaus dydžio karpiai. Jei lydės sėkmė, galite suvilioti ir iki 20 kg sveriantį karpį. Be karpių tvenkinyje yra lydekaičių, amūrų, karosų ir kitokių žuvų bei žuvelių. Kas nenusiteikęs visą dieną praleisti su meškere ant kranto, laimę gali pabandyti ,,Blic" tvenkinyje, kur didesnė tikimybė greičiau sugauti karpį, o jei pageidausite, Jūsų sugautą žuvį galime išrūkyti šalia esančioje krosnyje.
Mėgstantys aktyvų poilsį laukiami sporto klube ,,Klėtyje", kur yra baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis, karšta sūkurinė vonia, garinė pirtis, treniruoklių salė. Vasarą smagu atsigaivinti atvirame baseine, kol iškeps žuvis galite pažaisti krepšinį, tinklinį ar lauko tenisą. Jūsų paslaugoms valtys ir vandens dviračiai, o mažųjų poilsiautojų laukia didelė vaikų žaidimų aikštelė.

Gyventi svečiai gali rąstiniuose nameliuose arba jaukiuose, komfortiškai įrengtuose kambarėliuose ,,Klėtyje". Verslo atstovai kviečiami rengti konferencijas, seminarus, prezentacijas konferencijų salėje.
Svetainėje suorganizuosime priėmimą, banketą, furšetą, iškilmingus pietus, firmos ar šeimos šventę. Mūsų kolektyvas maloniai padės Jums surengti vasaros sporto spartakiadą ar kitą renginį.
Juk Jūs žinote, kad esate visada laukiami ,,KARPYNĖJE"!

Pasiųskite žinią draugams:

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai Visos teisės saugomos. UAB "Modernių elektroninių technologijų komunikacijos", © 2004