Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Tūrinė erdvinė kompozicija “Piramidė“ (Merkinės piramidė) (skaityti)Garso fonas: Folklore group ,,Obelija" leader Eglė Česnakavičiūtė

Pasidalinkite su draugais:

Projekto parneris keitykla TOP EXCHANGE

Visos šio objekto panoramos: Povilo piramidė (3)

Aprašymas

ČESUKŲ PIRAMIDĖ TRIŠONĖ. JOJE GALITE SIEKTI SVEIKATOS BEI DVASINIŲ PATIRČIŲ.
Pirmoji yra DIEVO TĖVO siena. Nežengdami į piramidės vidų stovėkite ties šia siena ir maldomis bei savais žodžiais pagarbinkite Kūrėją. Visą buvimo ties pirmąja siena laiką skirkite vien maldai-meditacijai.
Antroji yra DIEVO SŪNAUS siena. Stovėdami ties šia siena apmąstykite tai, kas jums šiuo metu gyvenime svarbiausia: sveikata, minčių darna, sėkmė, šilti santykiai su artimaisiais ir pan. Suformuluokite prašymus bei mintyse išsakykite juos. Likusį laiką prie šios sienos praleiskite ramybėje ir maldoje.
Trečioji yra ŠVENTOSIOS DVASIOS siena. Stovėdami ties ja melskite Dievą dvasinės pagalbos. Visų pirma, siekite dvasinio apsivalymo, vidinės harmonijos, daugiau dieviškosios šviesos bei meilės savo gyvenime, dvasinio tobulėjimo bei kitų Dievo malonių.
Po maldos prie Šventosios Dvasios sienos įženkite į PIRAMIDĖS VIDŲ. Visą buvimo piramidėje laiką skirkite padėkai bei maldai-meditacijai. Žengdami į piramidę neskubėkite ir „nelenkite“ statinyje jau esančio žmogaus. Taip pat su kitu nestovėkite tame pačiame rate vienu metu. Į piramidę įžengite tik tuomet, kai išorinis ratas yra laisvas. Praleiskite čia apie 2-3 minutes. Po to ženkite į antrąjį ratą. Jame taip pat galite būti apie 2-3 minutes. Kai žengsite į trečiąjį ratą, nepriminkite piramidės centre esančio Širdies Ženklo. Ir čia pabuvę apie 2-3 minutes neskubėdami išeikite iš statinio. Žengdami iš piramidės nenusigręžkite. Darsyk sustoti skirtinguose ratuose nebūtina.
• Visam procesui skirkite ne mažiau, negu 20 minučių.
• Dvasiniam atvirumui sustiprinti proceso metu nedenkite rankų delnų.
• Pabūti šioje vietoje atvykite ne vieną sykį. Jeigu siekiate sveikatos, atvažiuokite bent 3 kartus kas dvi-tris savaites. Tuomet išryškėsiantys pokyčiai taps ilgalaikiai.
• Būdami šalia piramidės bei piramidėje stenkitės su savimi turėti kuo mažiau procese nebereikalingų daiktų, ypač tų, kurių sudėtyje yra geležies.
• Prieš pradėdami buvimą piramidėje pasirūpinkite, kad jūsų ir kitų lankytojų nebetrikdytų jokie įkyrūs garsiniai dirgikliai: mobiliojo telefono skambutis, mašinos signalizacija ir pan.
• Bent keletą dienų po apsilankymo pasistenkite išlikti vidumi ramūs, „karštai“ nereaguoti į sudėtingas situacijas, nebesivelti į konfliktus ir pan.
• Jeigu turėsite papildomų klausimų, maloniai lauksime name šalia piramidės.

Į viršų