Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Bistrampolio dvarasMuzikinio kūrinio atlikėjas: Gitara 054

Objektas

Bistrampolio dvaras

Aprašymas

Dailaus, prižiūrėto parko apsuptas, XIX amžių menantis Bistrampolio dvaras yra būtent tai, kuo nustebina poilsis Lietuvoje. Neo-klasikinio stiliaus sodybos kompleksas, kuriame įsikūręs viešbutis, restoranas, žirgynas bei saunos ir sūkurinės vonios kompleksas. Viešbučio kambariai yra unikalūs, pasižymi išlaikyta autentiška dvasia, o iš natūralios medienos pagaminti baldai puikiai atspindi dvaro laikmetį. Dviviečiai numeriai turi patogias lovas, televizorius, staliukus arba darbo stalus, spinteles, šaldytuvus, vonios kambarius su dušu, WC ir vonios reikmenimis (rankšluosčiais, muilu, šampūnu, dušo želė) bei bevielį internetą. Dvaro teikiamų papildomų paslaugų dėka Jūsų poilsis bus malonesnis bei įdomesnis. Jūsų paslaugoms organizuojame ekskursijas su gidu lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Siūlome daugybę įvairių masažo rūšių, masažus atlieka profesionalūs masažuotojai ir sertifikuoti terapijų specialistai. Procedūrų metu naudojamos tik natūralios, ekologiškos, sertifikuotos, saugios medžiagos. Taip pat čia galite pasinaudoti mini SPA paslaugomis.

Seniai svajojate išmokti joti žirgu ar patobulinti jojimo įgūdžius, o gal ramiai pasivažinėti karieta? Apsilankykite mūsų žirgyne ir patirkite gražių akimirkų!

Kviečiame įamžinti akimirkas tik Jums skirtoje fotosesijoje.

Bistrampolio dvare galite ne tik pasilepinti SPA procedūromis, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Jūsų paslaugoms - krepšinio, mini futbolo ir lauko teniso aikštelės.

Buvusiame dvaro sode įrengtame aptvare ganosi dvaro elniai (danieliai) itin mėgstantys duonos paketus iš restorano.

Organizuojame pobūvius, rengiame konferencijas, seminarus. Laukiame turistų grupių.

Apsuptas gražaus seno parko, naujai rekonstruotas XIX a. vidurį menantis dvaras yra įsikūręs Šiaurės Lietuvoje 700 metrų nuo Via Baltica greitkelio, 14 kilometrų nuo Panevėžio.

Neo-klasikinio stiliaus Bistrampolio dvaro sodybos kompleksą sudaro viešbutis, restoranas, koncertinė salė, įvairių dydžių dvaro rūmų salės seminarams ir banketams, atokiau, dvaro parke, koplytėlė – knygnešystės muziejus. Aktyvesniam poilsiui – sporto aikštynas su jame įrengtais teniso kortais, krepšinio aikštele. Dvaro vežiminėje įrengtas SPA centras.

Dvaro sodybos viešbutis išsidėstęs dviejuose pastatuose: centriniuose rūmuose, buvusioje dvaro vežiminėje.

Bistrampolio dvaro centrinių rūmų viešbutyje įrengta 12 kambarių (26 vietos).

Viešbučio kambariai apstatyti ekologiškais baldais, kurie gaminami vien tik iš natūralios medienos, paviršiai dažomi, vaškuojami ir alyvuojami naudojant natūralias ekologiškas medžiagas. Tai turėtų būti svarbu ne tik viešbučio svečiams, kenčiantiems nuo alergijos, bet ir visiems, kurie vertina sveiką gyvenimo būdą ir aplinką.

I-ame rūmų aukšte įrengti 2 kambariai: vienvietis „Celė“; dvivietis „Šeimininko“. II-ame aukšte įrengti ypatingi kambariai: „Barono Bistramo“ – liuksas; „Henriko Sienkievičiaus“ dvivietis kambarys. Šie viešbučio kambariai įrengti su moderniais vonios kambariais, dekoruoti 19-ojo amžiaus pabaigos ir 20-ojo amžiaus pradžios antikvarinėmis detalėmis.

III-ame aukšte įrengti dvarininko Bistramo vaikų vardais pavadinti 8 kambariai: „Gabrielės“, „Jadvygos“, „Irenos“, „Michalinos“, „Tadeušo“, „Vladislavo“, „Kazimiero“, „Karolio“.

Kontaktai :

ŠVENTĖS, POBŪVIAI, VISOS RESTORANO PASLAUGOS

Gitana Maskoliūnienė

Tеl: + 370 699 99085

El. paštas: manager@bistrampolis.lt;

KONFERENCIJOS, TURIZMAS, FOTOSESIJOS

Lina Bulotienė

Tеl: + 370 613 95748

El. paštas: sales@bistrampolis.lt

BISTRAMPOLIO FESTIVALIS, KULTŪRINIAI RENGINIAI, EKSKURSIJOS

Kristina Kriugiškienė

Tеl: + 370 45 454036, + 370 685 78348

El. paštas: info@bistrampolis.lt

VIEŠBUTIS

Justas Piliponis

Tеl:+370 685 66151

El. paštas: hotel@bistrampolis.lt

III-ame aukšte įrengti dvarininko Bistramo vaikų vardais pavadinti

8 kambariai: „Gabrielės“, „Jadvygos“, „Irenos“, „Michalinos“,

„Tadeušo“, „Vladislavo“, „Kazimiero“, „Karolio“.