Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Vilniaus knygų mugė 2013. Nuotraukų ir įspūdžių albumo „Trimitas“ pristatymas (skaityti)Visos šio objekto panoramos: Vilniaus knygų mugė (15)

Aprašymas

Legendinis Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ savo ilgą, 55-erių metų gyvavimo istoriją įamžino nuotraukų ir įspūdžių albume „Trimitas“: nuo parko orkestro – į muzikos aukštumas“. Naujasis leidinys bus pristatytas Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančioje 14-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje.

Orkestro gerbėjai ir ištikimiausi klausytojai, o taip pat visi mugės svečiai kviečiami vasario 24 d. 15 val. į konferencijų salę 5.1, kurioje bus trumpai apžvelgta legendinio „Trimito“ kelionė nuo Vilniaus centrinio kultūros ir poilsio parko muzikos kolektyvo iki dabartinio reprezentacinio Valstybinio pučiamųjų orkestro.

Suprantama, leidinys apie pučiamųjų instrumentų orkestrą negali būti pristatytas be muzikos. Tad kai kam netikėtas „Trimito“ pasirodymas Vilniaus knygų mugėje turėtų labai praskaidrinti sekmadienio nuotaiką – muzikantai šiai progai parengė neilgą, smagių kūrinių programą.

„Trimitas“, be jokios abejonės, - aukščiausios klasės orkestras. Flagmanas. Tą patvirtina nuveikti darbai, nepaprastai platus repertuaras, puikūs instrumentininkai ir aranžuotojai“, - tokie saksofonininko Petro Vyšniausko, kuris neseniai tapo naujuoju orkestro meno vadovu, žodžiai įamžinti naujajame leidinyje.

„Kiekvieną dieną siekiu atskleisti begalines „Trimito“ galimybes. Šiandienos repertuaru, žanrų įvairove bei preciziška atlikimo technika laužome tik „gatvėmis marširuojančio orkestro“ stereotipus, - sako albumą apie orkestrą inicijavęs jo vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis. – Esame universalus kolektyvas, grojantis klasikinius, šiuolaikinius, sakralinius ir džiazo kūrinius. Bendradarbiaudami su žymiausiais mūsų šalies bei užsienio atlikėjais, kompozitoriais ir dirigentais atliekame tiek pasaulio, tiek Lietuvos kompozitorių kūrybą. Be abejo, didžiausias kolektyvo turtas yra žmonės“.

Susipažinusieji su „Trimito“ albumu iš arčiau tuo galės dar kartą įsitikinti: jame sudėtos gražiausios orkestro koncertų, kelionių akimirkos, reti kadrai iš užkulisių ir daugybė garsių Lietuvos bei užsienio atlikėjų, stovėjusių vienoje scenoje su legendiniu orkestru. Naujasis albumas – puiki proga pamatyti visus juos viename leidinyje.

Į viršų