Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Paroda ,,Lietuvių duona. Su savo kepalėliu visur stalą ras“iMuzikinio kūrinio atlikėjas: Baz 27

Objektas

Lietuvos liaudies buities muziejus Rumšiškėse

Aprašymas

Paroda „Lietuvių duona. Su savo kepalėliu visur stalą rasi“ pristato duonos kelią nuo grūdo iki stalo.

Eksponatai, anotacijos ir fotonuotraukos susies materialųjį ir nematerialųjį kultūros paveldą: parodys XIX a. pabaigos - XX a. pirmos pusės derliaus nuėmimo įrankius, duonos kepimo indus, prietaisus; supažindins su sėjos ir rugiapjūtės papročiais; atskleis duonos panaudojimą kalendorinėse bei šeimos šventėse seniau ir dabar; primins juodos ruginės duonos kepimo ypatumus Lietuvos etnografiniuose regionuose: skirtingas duonkepes krosnis, receptus, duonos minkymo indus.

2011 metais projektas „Lietuvių duona. Su savo kepalėliu visur stalą rasi” gavo finansavimą ir buvo parengta bei į Rusijos Federaciją pirmą kartą išvežta LLBM derliaus nuėmimo įrankių, duonos kepimo indų ir įrankių paroda, kuri eksponuota Sankt – Peterburgo „Duonos” muziejuje, sulaukė didelio lankytojų ir žiniasklaidos dėmesio bei puikaus specialistų įvertinimo.