Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Pakruojo dvaras (skaityti)Garso fonas: Lukas Geniušas

Pasidalinkite su draugais:

Projekto parneris keitykla TOP EXCHANGE

Visos šio objekto panoramos: Pakruojo dvaras (12)

Aprašymas

Rūmų kolonų salė – pastato širdis – viena autentiškiausių rūmų erdvių. Kadaise, veidrodžiais dekoruotoje salėje, apsvaigintos muzikos garsų, sukdavosi aristokratų poros. Ši erdvė pasižymi išskirtine akustika, tuo gali įsitikinti kiekvienas svečias, uždainavęs mėgstamos dainos posmą...

Floristiniai rytietiško stiliaus kupolo puošybos intarpai buvo pirmieji ir vieninteliai interjero puošybos fragmentai iki pat XX a., pradžios. Rozetės – kaip puošybos detalė, atsirado valdant ketvirtąjam baronui. Didžioji dalis ąžuolo ir raudonmedžio parketo mozaikos šioje salėje skaičiuoja jau mena nei 170 metų istoriją.

Ovalas – specialiai parinkta salės forma, siekiant suformuoti šimtaprocentinę akustiką. Ovalioji kolonų salė yra skiriamoji tarp buvusio šeimos valgomojo bei vyrų ir moterų erdvių. Kaip ir dera klasicizmo stiliaus pastatams, salė yra pačiame pastato centre.

Rūmai atgyja kaskart čia suskambus gyvai muzikai. Tad savaitgaliais, Gyvojo muziejaus programos metu, visi dvaro svečiai ir patys dvariškiai mėgaujasi šia erdve.

Į viršų