Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Darijaus galerija (skaityti)Muzikinio kūrinio atlikėjas: Vaida Striaupaite - Beinariene

Objektas: Darijaus galerija

Aprašymas

DARIJAUS GALERIJA 2004 m. įsikūrė Vilniaus senamiestyje, šalia Šv. Dvasios bažnyčios. Galerijoje galima sužinoti, kaip laikui bėgant kito brangakmenių formos, jų šlifavimo bei įstatymo būdai, susipažinti su juvelyro darbu, įrankiais ir mokymo procesu - papuošalų modeliavimu iš vaško, paviršiaus apdirbimu, brangiųjų akmenų įstatymu florentietiškos mokyklos tradicija. Čia eksponuojami juvelyriniai akmenys, taip pat galima įsigyti iš tauriųjų metalų sukurtų papuošalų.

Galerijoje nuolat rengiamos šiuolaikinių menininkų parodos. Vyksta diskusijos, juvelyrikos, meno, dizaino, naujų technologijų klausimais, dailininko vietos, ir jo įtakos visuomenei temomis, suvokiant šiuolaikinį meną kaip Baltų kultūros tąsą.

Studijoje-galerijoje laukiami visi - norintys realizuoti savo idėjas, susitikti su bendraminčiais, pagal savo eskizą išmokti pasidaryti papuošalą ar užsisakyti individualų ekskliuzyvinį juvelyrinį kūrinį.

Papuošalų studiją-galeriją įkūrė Darijus Gerlikas, juvelyras dizaineris, nuo 2004 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Juvelyro profesiją įgijo Italijoje (1997-1999), trejus metus tobulinosi Leonardo Chilleri dirbtuvėse Florencijoje.

Darbai
Žiedas "Pink" Darijus Gerlikas
Žiedas su opalu Darijus Gerlikas

Į viršų