Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Užupio kalvystės galerija - muziejus (skaityti)Objektas: Užupio kalvystės galerija - muziejus

Aprašymas

Kalvystės amatus demonstruoja profesionalūs kalviai: antradieniais 13–18 val., kitomis dienomis darbo laiku iš anksto susitarus.
Šiuolaikinei architektūrai bei interjerams kalvių gaminiai beveik nebereikalingi, o kalvystės meistrai neturi kam perduoti savo amato paslapčių. Užupyje duris atvėręs kalvystės galerija-muziejus tikisi išsaugoti šį amatą, siekti, kad kalvių darbai puoštų mūsų gyvenimą ir šiuolaikinę aplinką, kaip tai buvo ištisus amžius.
Papildomos paslaugos Galima nusipirkti dekoratyvinės taikomosios kalvystės dirbinių.
Ekspozicija Kalvystės galerijoje-muziejuje supažindinama su kalvystės amatu ir jo istorija. Muziejuje veikia senovinių kalvio darbo įrankių ekspozicija, nuolat atnaujinamos kalviškų dirbinių parodos.
Edukacinė veikla Profesionalūs kalviai galerijoje-muziejuje demonstruoja savo amatą, supažindina su pagrindiniais metalo apdirbimo kalvišku būdu įrengimais ir įrankiais.
Kitos žinios Užupio kalvystės galeriją muziejų įkūrė UAB „Vilniaus kalviai“. Galerija priklauso Dailiųjų amat, etnografinių verslų ir mugių programai, kurią koordinuoja Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra.

Į viršų