Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Svečių namų ,,DOMUS MARIA“ kambarys (skaityti)Visos šio objekto panoramos: Svečių namai ,,DOMUS MARIA" (5)

Pasidalinkite su draugais:

Aprašymas

Svečių namai Domus Maria įsikūrę pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, XV amžiuje pradėtuose statyti pastatuose, sudarančiuose įspūdingą architektūrinį ansamblį. Šį darnų ansamblį sudaro Aušros (Medininkų) vartai, ankstyvojo baroko šv. Teresės ir šv. Kryžiaus Jono titulo bažnyčia, buvęs basųjų karmelitų vienuolynas.

Svečių namų pastatai yra rūpestingai renovuoti, stengiantis perteikti senąjį Senamiesčio stilių ir architektūros išskirtinumą. Apsistoję svečių namuose Domus Maria, pajusite ypatingą aurą, nes svečių kambariai subtiliai įrengti buvusio vienuolyno celėse. Tai jautriai pajunta piligrimai.

Svečių namuose įrengti 39 kambariai. Kiekvienas svečias gali pasirinkti tinkamiausią vienvietį, dvivietį, trivietį, keturvietį ar liukso kambarį. Pro savo kambarių langus svečiai gali mėgautis puikia Senamiesčio panorama, grožėtis Aušros vartais, Švč. Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos koplyčia ir daugeliu kitų Vilniaus senamiesčio architektūros puošmenų.

Domus Maria svečių pamėgta vieta - ramus ir jaukus vidinis kiemelis. Tai puiki vieta ir dalykinius reikalus sutvarkiusiems, ir savo malonumui keliaujantiems svečiams netrukdomiems pailsėti. Prireikus surengti dalykinį susitikimą, galima naudotis trimis svečių namų konferencijų salėmis. Salėse iš viso gali sutilpti 275 renginių dalyviai. Didžiausios konferencijų salės sienas puošia autentiškos XVIII amžiaus freskos. Panoraminis liftas pakelia svečius į palėpėje įrengtą poilsio kambarį, kuriame malonu pailsėti, pabendrauti ir pažiūrėti televizorių.

Svečių namai Domus Maria įsikūrę patogioje vietoje: mažiau nei 1 km atstumu iki autobusų bei geležinkelio stočių ir 10 km iki oro uosto.

Mūsų interneto svetainė

Į viršų