Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje

Vaitkuškio dvaras (skaityti)Muzikinio kūrinio atlikėjas: Lukas Geniušas

Visos šio objekto panoramos: Vaitkuškio dvaras (5)

Aprašymas

Kviečiami aplankyti atgimstantį Vaitkuškio dvarą ir pasiklausyti pasakojimų apie jo istoriją ir čia gyvenusias net penkias grafų Kosakovskių kartas, apžiūrėti grafo Stanislovo Kazimiero Kosakovskio (1837-1905) fotografijų parodą, kuriose įamžintos to meto Vaitkuškio apylinkės, Vaitkuškio dvare buvę tvenkiniai, medinės altanos, tilteliai, išpuoselėti gėlynai ir kt. bei nedidelę ekspoziją dvaro bokšto antrajame aukšte. Eksponatai pasakoja apie tai, kokiais baldais buvo apstatyti gražūs, neogotikiniai Vaitkuškio dvaro rūmai, kokie paveikslai puošė šių rūmų sienas, o archyvinių dokumentų kopijos liudija apie Kosakovskių turėtus dvarus Rusijoje, Baltarusijoje ir kt.

Vaitkuškio dvaras yra puiki erdvė kolektyvų, šeimų renginiams. Ypač ji tinka šeimų šventėms- švęsti aktyviai gimtadienį gamtoje su įvairiais žaidimais ir estafetėmis, gera draugija ir nuotaika.

Ar norėtum būti pažadintas/a paukščių čiulbėjimo, ar norėtum kvapnios rytmečio kavos šimtamečio klevo paunksmėje ir pasiklausyti Vaitkuškio dvaro istorijos? Siūlome nakvynę puikiai įrengtose palapinėse. O gal norėtumei romantiškos nakvynės grafo S. K. Kosakovskio miegamajame, tuomet atvyk į atgimstantį Vaitkuškio dvarą.

Kontaktai:

Ukmergės rajonas

Vaitkuškis, Parko g. 2

Tel. +370 682 64348;

El. p. info@vaitkuskis.com

FB „Vaitkuškio dvaras – Palac Wojtkuszki“

Į viršų